Wczoraj w Człuchowie odbyły się VII Powiatowe Targi Pracy i Edukacji. Ja miałam przyjemność poprowadzić warsztaty „Style myślenia i działania FRIS®” już od 8.00 dla uczniów Zespołu Szkół Sportowych. Uczestnicy warsztatów zagrali w pokera, a następnie na podstawie wybranych kart dokonywali autoprezentacji. W kolejnym etapie poznali swoje style myślenia i działania oraz cechy osobowości, które są ich atutami. Z procesem FRIS® uczniowie odkrywali jakie role zespołowe pozwolą im najlepiej wykorzystać ich naturalne predyspozycje. Od godziny 11.30 prowadziłam drugie warsztaty „Style myślenia i działania FRIS®” dla kolejnej fantastycznej grupy młodzieży tym razem uczniów Zespołu Szkół Agrobiznesu. W czasie pomiędzy warsztatami można było mnie odwodzić na stoisku i skorzystać z porady doradcy zawodowego.

 

Jesteś kobietą i zastanawiasz się nad rozwojem swojej kariery zawodowej? A może chcesz powrócić na rynek pracy po dłuższej przerwie? Czujesz, że wypaliłaś się zawodowo i szukasz rozwiązań? 
Jeśli potrzebujesz zmiany w Twojej karierze zawodowej to w ramach eventu "Marzec na obcasach" zapraszam na indywidualne sesje coachingowe „Coaching kariery z elementami metodologii FRIS®”. W każdą środę marca w godz. 10.00-14.00. UWAGA!!! Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 598345366
Prowadząca: Joanna Włódzik, powiatowy doradca i konsultant doradztwa zawodowego, coach, certyfikowany trener FRIS

  

   

Facebook